فروردین
۲۱
۱۳۹۵

پرتال مشتریان دکتر علیزاده افتتاح گردید

پرتال مشتریان دکتر علیزاده

به یاری خداوند متعال و با تلاش بی وقفه همکاران پشتیبانی سایت، بالاخره تلاش چندین ماهه ما به ثمر نشست و پرتال جامع خدمات مشتریان دکتر علیزاده افتتاح گردید .

به جرات می توانیم بگوئیم که این سامانه تحت وب پیشرفته ترین سامانه به منظور مدیریت کامل پروژه ها می باشد که در سطح کشور مورد استفاده قرار می گیرد. هسته اصلی این پرتال نرم افزار قدرتمند، WHMCS می باشد ولی شخصی سازی های بیشماری را در آن انجام داده ایم تا کاربری این نرم افزار را در حوزه مدیریت پروژه ها و محصولات، تغییر دهیم .

مشتریان گرامی می توانند تمامی سوالات، راهنمائی ها و مباحث پروژه ای خود را در محیطی کاملا امن و بصورت ارسال تیکت با کارشناسان و حتی شخص دکتر علیزاده مطرح نمایند. این سامانه قابلیت صدور صورتحساب برای پروژه های آماده و برآوردی را دارا میباشد. در این سامانه تمامی مشتریان یک حساب کاربری خواهند داشت و می توانند سابقه فعالیت های مالی و پروژه ای خود را در سیستم مشاهده کرده و آن را مدیریت نمایند. چون پروژه های دکتر علیزاده دائما در حال بروزرسانی می باشند، مشتریان محترم می توانند با ورود به پروفایل کاربری خود آخرین نسخه سورس پروژه های خریداری شده را دانلود نمایند و این تنها بخشی از امکانات این پرتال می باشد .

یادآور می شویم که شاید در برخی قسمت های این پرتال اشکالاتی وجود داشته باشد و صمیمانه تقاضامندیم که در هر قسمتی ایرادی یا حتی پشنهادی داشتید از طریق بخش تماس با ما نظرات خود را به ما منتقل نمائید .

فرستادن دیدگاه